Is Wilhelmina pepermunt geschikt voor vegetariërs en/of veganisten?

Een deel van de Wilhelmina producten bevat gelatine (gelatine is een eiwitproduct van dierlijke oorsprong). Meer informatie over gelatine kunt u vinden bij de vraag: ”Hoe zit het met gelatine in snoepproducten?”